Léky na prostatu – volně prodejné i na předpis

Zralý věk se neprojevuje jen nižší úrovní energie, ale také tím, že o sebe musíme trochu více pečovat. Zvláštní formu pozornosti musíme věnovat především naší prostatě, která má tendence pomalu vystrkovat růžky. Proto se v dnešním článku zaměříme na léky na prostatu na předpis.

léky na prostatu

V současné době jsou reklamní televizní bloky přeplněné spoty, které se zaměřují na problémy s pánskou prostatou. Zatímco některé jsou vkusné, další je zlehčují do takové míry, že i zdravě sebevědomý muž má mnohdy co dělat, aby se nezačal nepokrytě stydět. 

Podobným způsobem by se dal popsat i přístup společnosti obecně. Ačkoliv drtivá většina mužů potíže s prostatou už někdy zažila, odvrací se od problému tím, že se zaměřují na podrobné zkoumání zdravotních neduhů jiných. A je to vlastně celkem pochopitelné. V dnešním světě je mužská vitalita, sexualita a potence brána jako znak úspěchu. To je i jeden z hlavních důvodů, proč se muži bojí svěřit do rukou svého ošetřujícícho lékaře.

Přitom, odborné vyšetření, které je doplněné předepsáním léků na prostatu dokáže řadu vašich obtíží jednoduše odstranit. 

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Máte problémy s prostatou?

Rozvoj problémů s prostatou je pozvolný. Rozhodně tedy nečekejte na to, že se jednoho dne probudíte a najednou nebudete schopní se normálně vymočit. Potíže s prostatou ale nejsou jenom o častém vykonávání malé potřeby

 Mohou projevit i ve formě: 

Zatímco některé z výše uvedených obtíží jde celkem snadno léčit (zvětšení, infekce), další vyžadují dlouhodobou péči odborníků v daném oboru. Z vaší strany je proto více než vítané, abyste o zdraví své prostaty začali dbát co nejdříve. To ovšem nepůjde bez toho, aniž byste se naučili o svých problémech otevřeně mluvit. Klíčem k úspěchu je uvědomění, že lapálie s prostatou trápí většinu (zralé) mužské populace. Váš zdravotní stav proto není něčím, za co byste se měli před kýmkoliv stydět.

léky na prostatu

👨‍⚕️ Čemu léky pomohou?

To, čemu léky na prostatu pomohou závisí hlavně na důvodu, proč je berete. Volně prodejné léky na prostatu jsou většinou vnímané jako dobrá forma prevence. Mohou ale také pomoci při léčbě zvětšené prostaty, která zabraňuje normálnímu močení. Řada z těchto přípravků má blahodárný vliv i na celkové zdraví močových cest, takže jejich užíváním zabráníte infekcím a pálení močové trubice. (Které je ve většině případů způsobené zánětem močových cest.) 

Léky na prostatu, které se vydávají na předpis jsou mnohem účinnější než ty, které lze volně koupit v lékárně. Jejich nevýhodou je ale jejich složení plné chemie, které může v některých případech vyvolat i nežádoucí účinky. Proto byste měli v první řadě sahat po osvědčených bylinkách. (Jako je kopřiva dvoudomá, serenoa plazivá nebo slivoň africká.)

💊 Léky na prostatu na předpis

Lékařem předepisovaných léků na prostatu existuje spousta. Ne vždy jsou ale (stejně jako další léčiva) snadno k sehnání. Proto se může stát, že po vydání receptu budete muset obejít několik lékáren a zjistit, kde se potřebný lék prodává. Oproti volně prodejným lékům na prostatu se navíc nedají sehnat po internetu. Pokud už dané léčivo na nějakém internetovém obchodě najdete, rozhodně nezkoušejte své štěstí. Kromě toho, že se nemusí prodávat legálně nemusí jít ani o originální lék od původního výrobce

Lékař vám může v našich podmínkách předepsat například:

  • PENESTER 90X5MG BLIP
  • KENTERA 24X36MG
  • KORNAM 5MG

Lék Penester se běžně používá na potíže, které jsou spojené se zvětšenou prostatou. Kentera slouží k udržování normálního fungování močových cest. Taktéž Kornam zabraňuje tomu, aby docházelo k pozvolnému zvětšování prostaty.

Podobných léčiv ale u nás existuje mnohem víc. Stačí se jen informovat u vaše ošetřujícího lékaře.

přírodní přípravky na prostatu

🌿 Přírodní léky na prostatu bez předpisu

Někteří muži (stejně jako ženy) zrovna neholdují chemii, takže při prvních obtížích vsázejí na volně prodejné přípravky, které jsou jim dostupné jak po internetu, tak v každé druhé lékárně.

Mezi volně prodejné léky, které obsahují i účinné bylinky patří například:

A mnoho dalších čajů, léků, kapek a doplňků.

Výhodou přírodních léčiv je kromě jejich lepší dostupnosti i větší šetrnost k tělu i životnímu prostředí. Některé byliny mají navíc příznivý vliv i na celkovou vitalitu, libido a potenci

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon