Pygeum africanum: Nejlepší kamarádka zdravého mužství

Muži se začínají o léčivé účinky bylin zajímat až tehdy, kdy je sužují problémy s prostatou a potencí. Pokud se i u vás objevil náhlý zájem o botaniku až v pokročilém věku, nejspíš jste v řadě přípravků pro muže zaregistrovali rostlinu nesoucí jméno pygeum africanum. Dnes se proto podíváme na to, co vše vám může nabídnout.

Pygeum africanum

 

S postupujícím věkem je potřeba se smířit s tím, že mužské tělo funguje trochu jiným způsobem než za mlada. (Pro váš klid musíme dodat, že úplně stejné je to i v případě žen.) Ne každý se ale dokáže bez problému smířit s vypadáváním vlasů, rostoucím břichem, neustálou nutností vykonávat malou potřebu a s klesajícím libidem, které je v moderní společnosti považováno za jeden z hlavních atributů mužství.

Abyste si nepřipadali jako kusy, které patří do starého železa, vyplatí se přemýšlet o tom, zda do svého jídelníčku nezařadíte přípravky, které obsahují pygeum africanum

Jaké účinky bude její užívání mít si povíme v následujících několika odstavcích.

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

🕘 Historie

Pygeum africanum, které se také někdy přezdívá africká třešeň, je rostlina, která má dlouhou historii užití. Za jejího objevitele je považován botanik Gustav Mann, který se s ní setkal na expedici do Kamerunu ve 2. polovině 19. století. Je ale dost možné, že k jejímu užívání docházelo o mnoho let dřív. I dnes je totiž Pygeum africanum považováno za uznávaný lék tradičních přírodních medicín.

💡 Účinky

Pygeum africanum je vysoce ceněná pro své účinky, které má na mužskou vitalitu a potenci. Její cílená konzumace může zlepšit fungování zvětšené prostaty. Tu může provázet náchylnost k bolestem, nebo infekcím. Řada lidí slivoni africké také připisovala schopnost zvyšovat mužské libido. Žádná z provedených studií ale toto tvrzení dosud nepotvrdila. (Vědci se přiklánějí k tomu, že jde až o druhotný efekt, který je způsobený bezproblémovým fungováním prostaty.)

Slivoň africká

V případě, že byste z účinků pygeum africanum chtěli začít těžit i vy, nic vám nebrání v tom, abyste si opatřili volně prodejné doplňky pro zdravé fungování prostaty nebo preparáty na podporu mužské vitality a zdraví

Jakou zkušenost máte se slivoní africkou vy?

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *