Prostalex: Recenze – zkušenosti, účinky a složení

Hledáte zkušenosti s doplňkem stravy Prostalex? Jaké bylinky vám mohou pomoci se zbytnělou prostatou? Podívejte se na mou recenzi!

prostalex-recenze Již dlouhé měsíce mě trápil problém s častým močením. Čas od času to šlo, jak to tak bývá, ale nebylo to zrovna ono. Nejhorší byly asi moje noční cesty na záchod, které mě vážně nebavili a přišly mi trapné. Chodil jsem tak 4-krát až 6-krát za noc. Manželka se na mě vždy s přimhouřenýma očima podívala, co zas dělám, ale já si nemohl pomoci.

Prostata je přídatná pohlavní žláza nachází v malé pánvi a je v kontaktu s močovým měchýřem a je uložena kolem močové trubice. Při jejím zvětšení, které je častější s přibývajícím věkem, může prostata dráždit močový měchýř a také utlačovat močovou trubici.

Existují dva typy zbytnělé prostaty – zhoubná a nezhoubná. Lepší variantou je samozřejmě nezhoubná, neboť lze řešit jednodušeji. Klasikou je užívat léčivé přípravky nebo vyzkoušet přírodní doplňky stravy. Ona zhoubná se pak musí posoudit lékařem, který vyhodnotí situaci k následující léčbě a bude se snažit dohlížet na stav nádoru.

Preventivním opatřením pro tyto problémy je hlavně zdravý životní styl. Jíst vyváženou stravu (hlavně ovoce a zeleninu), mít dostatečný pohyb a vyhnout se špatným návykům jako je například kouření. Zdraví prostaty lze také podpořit doplňky stravy.

Pochopil jsem, že to takhle nemůžu nechat být. Naskytovaly se možnosti jako: jít k lékaři, zkusit léčivé přípravky (které byly opravdu drahé), nebo vyzkoušet doplněk stravy, což mi přišlo zatím nejjednodušší.

💡  Nakupujte bezpečně: Prostalex nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku výborné ceny a především jistotu, že se jedná o 100% originální výrobek. ✅  Oficiální e-shop Prostalex

Doplňky stravy jsou přírodního charakteru, a tudíž se nemusím obávat nijakých vážnějších vedlejších účinků.

Našel jsem si Prostalex a rozhodl jsem se ho vyzkoušet, pojďme se teď spolu podívat na Prostalex blíže.

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Prostalex na problémy s prostatou

advance prostalex

✅  Prostalex je  přírodní doplněk stravy obsahující látky, které podporují zdraví prostaty a močových cest.  Hlavní složkou Prostalexu je tzv. Saw Palmetto, což je palma, jejíž extrakt z plodů je již po staletí známý svými účinky v péči o prostatu, proč tomu tak je?

Složení Prostalexu 

Aktivní látky Množství v 1 kapsli
Saw palmetto (Serenoa extrakt) 320 mg
Pygeum africanum 50 mg
Urtica dioica 50 mg
Beta-sitosteroly 20 mg

 

Kompletní složení

Účinky látek obsažených v Prostalexu prostalex složení

  • Saw Palmetto

Jak jsem již zmiňoval hlavní složkou je Saw Palmetto, neboli Serenoa plazivá. Je to palma rostoucí v Severní Americe a je jedna z nejúčinnějších rostlin pro muže, kteří mají problémy s prostatou.  Její extrakt vám může pomoci přispět ke správné funkci prostaty a močových cest, nebo dokonce podpořit funkce reprodukčního systému.

  • Pygeum africanum

Pygeum africanum, nebo spíš Slivoň Africká, je léčivý strom vyskytující se v jižní Africe, z jejíž kůry se připravuje lihová tinktura. Tato lihová tinktura je již hojně rozšířená v doplňcích stravy napomáhajících s nezhoubným zvětšením prostaty. Přispívá k udržení normální funkce močového měchýře a dolních močových cest.

  • Kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomá (urtica dioica) má spousty příznivých účinků na organismus. Ale hlavní důvod proč je obsažena v ✅  Prostalexu je ten, že podporuje normální funkci prostaty.

  • Beta-sitosterol

Beta-sitosteroly se nachází například již ve zmíněné Saw Palmetto. Přispívají ke zdraví prostaty.

💡  TIP – Prostalex prostalex zkušenosti

💊 Přírodní doplněk stravy

✅ Pro podporu zdraví prostaty a močových cest
✅ Obsahuje 4 přírodní látky

Chci vyzkoušet Prostalex

Já a Prostalex

✅  Prostalex jsem užíval dle doporučeného dávkování. Vystačil mi tak na 2 měsíce a mohl jsem tudíž velmi dobře posoudit jak u mě bude fungovat.

Již po 2 týdnech se dostavilo mírné zlepšení, a to hlavně v tom, že jsem chodil méně často na záchod. Z mých 4 až 6 procházek na záchod v noci byly rázem 3 až 4, což bylo velké zlepšení, ale stále jsem nebyl spokojený s věčným probouzením se. Bral jsem Prostalex dál.

Hlavní složkou Prostalexu je tzv. Saw Palmetto, což je palma, jejíž extrakt z plodů je již po staletí známý svými účinky v péči o prostatu

Po měsíci užívání se zdálo, že se mnohé moc nezlepšilo, jenže pak za pár dní se stalo to, že jsem se budil maximálně 2 krát v noci a byl jsem nadšený, že mi může takový doplněk stravy pomoct.

prostalex noční močení

Myslím, že bylinky obsažené v Prostalexu byli opravdu znát. Je vidět, že jsou nějakým způsobem účinné, na což jsem se spoléhal. Moje prostata se zkrátka zlepšila, i když bych se raději ani vůbec neprobouzel, ale chápu, že si nelze za tak krátký čas přát takovýhle výsledek.

Po 2 měsících bylo znát, že měli látky v Prostalexu příznivý účinek. Nyní chodím 2 krát v noci na záchod a probouzím se o něco svěžejší do nového dne. Myslím si, že je Prostalex kvalitní doplněk stravy, ale nepomohl mi až tak natolik, jak bych čekal. Při močení mám furt menší proud, ale zase musím říct, že už na záchod nechodím tak často.

✅  Prostalex proto doporučuji, ale rád bych ozkoušel i něco dalšího.

Pozitiva
✅ cena
✅ kvalitní doplněk stravy
✅ nechodím už tak často na záchod
✅ dlouho vydržel
Negativa
❌ při močení to stále není ono
❌ chci ozkusit i další varianty

Co říkají o Prostalexu lidé na internetu?

prostalex zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
prostalex diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
prostalex na prostatu
Zdroj: Lekarna.cz

 

Přejít na e-shop Prostalex.cz

 

Zkoušeli jste někdy Prostalex? Pokud ano, co na něj říkáte?

 

přípravky na prostatu 💡 Srovnání TOP 10 přípravků na problémy s prostatou

✅  jaké přípravky opravdu obsahují účinné látky?
✅  zkušenosti ostatních
✅  porovnání cena/výkon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *